کتابهای Tactics for Listening

کتاب‌های Tactics for Listening همیشه به‌عنوان یکی از بهترین منابع تقویت مهارت شنیداری در بین دیگر منابع موجود برای این مهارت شناخته می‌شوند.

این مجموعه دارای سه سطح Basic, Developing, Expanding می‌باشد که توسط انتشارات آکسفورد Jack C Richards منتشرشده و تأکید آن روی لهجه انگلیسی آمریکایی است.

هر کتاب از این مجموعه بی‌نظیر  دارای ۲۴ درس است که هر درس به موضوعات روزمره‌ای مانند حمل‌ونقل، همسایه‌ها، مشاغل، سرگرمی‌ها، فیلم… می‌پردازد.

این مجموعه دارای فایل های PDF و MP3 می باشد .

مجموعه فوق دارای Student Book – Teacher’s Book – می باشد که روش آموزش این مجموعه به این صورت می باشد: سوالاتی که در پی دی اف این مجموعه وجود دارد و شما باید به آنها پاسخ دهید، تنها با گوش دادن به فایل صوتی صورت می گیرد.

این مجموعه دارای متن مکالمات فایل های صوتی می باشد که در انتهای کتاب قرار دارد.

تمام فایل های MP3 این مجموعه، در فایل PDF جداگانه ای دارای متن می باشد که با برخورد به مشکل و متوجه نشدن فایل صوتی، به Audioscript می توانید رجوع کنید.

در انتهای کتاب آزمون هایی وجود دارد که زبان آموزان می توانند میزان یادگیری خود را ارزیابی کنند. اگر قصد دارید مهارت شنیداری خود را به خوبی تقویت کنید، باید فایل های صوتی زیادی را گوش دهید.

هرچقدر بیشتر گوش دهید و تمرینات مربوط به آن را انجام دهید، موفق تر خواهید بود. زیرا مهارت شنیداری یکی از مهارت هایی است که به تمرین و تکرار زیادی نیاز دارد. یکی از ویژگی های خوب یادگیری مهارت شنیداری این است که شما در هر مکان و زمانی که قرار دارید، می توانید تنها موبایل و هنذفری خود را همراه داشته باشید و این مهارت را در طول روز تقویت کنید.

همچنین این مجموعه دارای پاسخنامه و کتاب تستی نیز می باشد.

 این مجموعه برای تمامی سطوح (مقدماتی – متوسط – پیشرفته) مناسب می باشد، زیرا دارای سطح های مختلف می باشد. این مجموعه از انتشارات معروف Oxford و دارای لهجه امریکن (American) می باشد.